Учасники 2018
Ms. Valeriia Filinovych National Aviation University
Ms. Віта Крикун НВК Європейська школа “Михаїл”
Ms. Людмила Корнійчук ГС “ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА”
Mr. Андрій Бірюков ГС “ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА”
Ms. Анна Скляренко ГС “ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА”
Ms. Олена Корнієнко ГС “ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА”
Ms. Viktoriia Kosyk Institute of education content modernization
Ms. Svitlana Tkachenko Hostmaster Ltd
Mr. Volodymyr Kukovsky Ukrainian Internet Association
Ms. Людмила Михальчук Житомирська обласна бібліотека для дітей
Mr. Сергій Касьян Університет менеджменту освіти
Ms. Oksana Oleksyn Dovhovoynilivska school
Mr. Mykhaylo Gutsalyuk Interagency Research Center on Problems of Combating Organized Crime, National Security and Defense Council of Ukraine
Ms. Olena Chernykh Better Internet Centre
Mr. Richard Herts UNICEF
Ms. Tatiana Kot Municipal extracurricular school “Kyiv youth acadamy of sciences”
Ms. Nataliia Akhtyrska Kyiv National Taras Shevchenko University
Ms. Ольга Гуртовенко ГО “Інтерньюз-Україна”
Mr. Yuri Kargapolov INAU
Mr. Павло Моісеєв ГО Інтерньюз-Україна
Mr. Sergiy Rachinsky IDPO
Mr. Dominic Bellone Counterpart International
Mr. George Jokhadze Council of Europe Cybercrime Porgramme Office
Mr. Olivier Alais Counterpart International
Ms. Tetiana Tymchenko Newspaper “New Way”
Ms. olha hordiichuk esrpeso
Mr. Yaroslav Nedilko university
Ms. Наталія Макарчук ІДГУ
Ms. Inna Mykhalchenko The Trade Union of Education and Science Workers of Ukraine
Mr. Vladimer Svanadze Internet Development Initiative IDI
Mr. Uwe Rasmussen Council of Europe
Ms. Nataliya Sarazhynska BTZ school № 12
Mr. Markko Kunnapu Council of Europe
Ms. Alexandra Kulikova ICANN
Mr. YURIY YELKIN Turk Telekom International UA
Ms. Галина Коломоєць Інститут модернізації змісту освіти
Ms. Oksana Melnyk ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”
Mr. Andrii Pertsiukh Unic CI
Ms. Oksana Prykhodko iNGO European Media Platform
Mr. Євген Приходько eUMP
Ms. Uliana Avtonomova Sensorama
Ms. Оксана Купер Журналіст-freelancer, менеджер із комунікацій
Mr. Dmitriy Sizoff Internet UA Ltd
Mr. Oleksandr Tsaruk Комітет з питань інформатизації та зв”язку
Mr. Bohdan Kudrenko Ministry of Education and Science of Ukraine
Ms. Анастасія Антосяк Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Ms. Людмила Візер ДФС
Ms. Марія Ушакова Associaton4U (The Secretariat to the Cabinet of Ministers of Ukraine); eU4PAR
Ms. Аліна Дзюбко УКУ (Магістерська програма з медіакомунікацій)
Ms. Nadiia Kanafotska Horodok city council
Ms. Snijanna Dolgina gazeta “Visnik Khusta”
Mr. Leonid Shtekel Odessa Daily
Ms. Valentyna Demianenko National Center «Junior academy of sciences of Ukraine»
Ms. Вікторія Ільєнкова ЮА: Харків
Ms. Ірина Слуцька Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради Сумської області”
Ms. Iryna Slutska school 1, Shostka
Mr. Аlexandr Boskin advocat
Mr. Василь Левенець НСЖУ
Ms. Олена Шпильківська Профспілка працівників охорони здоров’я України
Ms. Алла Назаренко КПНЗ “Київська мала академія наук учнівської молоді”
Ms. Viktoria Liakhovets Bucha City Council
Ms. Людмила Чабак Сіверський інститут регіональних досліджень
Ms. Anastasia Sokolova UAF
Ms. Natalia Boiko Institute of Sociology (ISNANY)
Mr. Андрій Швець Belcom
Ms. Юлія Портянкіна Інтернет Асоціація України
Ms. Iulia Smirnova Tavr Media
Ms. Inna Semenets Tavr media
Mr. Andrey Padalka Ihor Sikorsky KPI
Mr. Taras Heichenko Hostmaster LLC
Mr. Maxim Smilianets youtv
Ms. Viktoriia Opanasiuk Telecom Ukraine
Ms. Ludmila Kurguzenkova European University
Ms. Наталія Добрянська ГО « Патронус»
Mr. Taras Salii Європейський університет
Mr. Дмитро Тушинський Європейський університет
Mr. Роман Нештенко Європейський університет
Mr. Дмитро Кулик Європейський університет
Mr. Роман Перун ПРАЙМ-НЕТ
Mr. Petro Kvartsianyi AEGEE Kyiv
Mr. Oleksii Krasovskyi Center of competence
Mr. Борис Скуратівський Інтернет-видання “Медіасат”
Mr. Анатолий Фроленков E&C
Ms. Тетяна Сорока #TIM
Ms. Влада Рублевська #TIM
Mr. Іван Пєтухов УСПП
Ms. Вікторія Гусєва I-UA.TV
Mr. Юрій Стащук I-UA.TV
Mr. Олександр Гур’янов I-UA.TV
Mr. Олег Гусєв ГС КПНІТ
Mr. Максим Гусєв BeHappy24
Mr. Dominic Bellone Counterpart International
Хостинг Адамант