Учасники IGF-UA 2011 (попередня реєстрація)

1

Аціуботарітеі

Крістіан

ASESOLF
International

2

Аверіна

Ольга

ТехЕкспо

3

Антонюк

Ярослав

IRTC

4

Арданов

Олексій

Державна
служба інтелектуальної власності

5

Артеменко

Анна

СофтПрес

6

Архипська

Олеся

Комісія з
питань науки та ІТ УСПП

7

Атаман

Сергій

Mediagroup
Autocentre

8

Ахрамович

Eдуард

Агенство
інтернет прав

9

Балтазюк

Ольга

ТОВ
“Адамант “

10

Балюк

Віталій

Адміністрація
ДССЗУ

11

Баранов

Олександр

Консультативна
рада з питань інформатизації при Верховній Раді України

12

Бартошевич

Анджей

Виконавчий
директор та президент Yonita Inc.

13

Безбородов

Юрій

ТОВ
“ПАН-Телеком”

14

Беляєв

Андрій

IAC CIM

15

Берча

Іван

Представництво
УСПП Румунії

16

Берча

Віталій

Представництво
УСПП Румунії

17

Берча

Валерій

Представництво
УСПП Румунії

18

Благонравін

Максим

ТОВ
“Хостмайстер”

19

Блоцький

Павло

Imena.ua

20

Большакова

Ольга

НАМ

21

Бондарчук

Марина

Інтернет
Асоціація України

22

Бохно

Ірина

ТОВ
“Хостмайстер”

23

Бронін

Сергій

УАФІТ

24

Булавін

Андрій

МТС

25

Бурков

Дмтро

RIPE NCC

26

Високович

Євген

СофтПрес

27

Віксі

Поль

Inernet
Systems Consortium

28

Габулавіціус
(Gabulavicius)

Раймонд
(Raimondas)

Consulto
electri

29

Ганжа

Леся

Журналіст

30

Гердик

Леонід

Представництво
УСПП Румунії

31

Гнилуша

Валентина

32

Гомма

Григорій

Помічник
Народного депутата України Андрія Шкіля

33

Гондюл

Дмитро

Київський
Міжнародний Університет

34

Гребенюк

Олексій

Sysnet

35

Гребенюк

Сергій

Ай Ті
Сістемз

36

Гриценко

Федір

Секретаріат
Комітету ВРУ з питань свободи слова

37

Гудзь

Олеся

ДП
“Українська мережа обміну трафіком”

38

Гусєв

Олег

УСПП

39

Давиденко

Олег

PH
International

40

Даниленко

Сергій

Незалежний
експерт

41

Данилюк

Микола

Департамент
боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми МВС України

42

Дауденко

Анатолій

Noerr LLP

43

Демко

Денис

ДатаЛоджик

44

Денисенко

Богдан

Укрбюро
Інтерполу

45

Долинська

Тетяна

ТОВ
“Хостмайстер”

46

Дорошенко

Наталія

“Мірід
Україна”

47

Дорошенко

Данило

“Мірід
Україна”

48

Дронюк

Андрій

Національна
комісія з питань регулювання зв’язку України

49

Дубинський

Іван

Дослідницька
компанія InMind

50

Дубровик

Алла

51

Єфременко

Олексій

Алкатель-Лусент

52

Жакун

Костянтин

ТОВ
“ІМК”

53

Жданов

Борис

Журнал
“ІТМ. Інформаційні технлогії для менеджменту”

54

Жиляєв

Ігор

Комітет
Верховної ради України з питань науки і освіти

55

Жосан

Олександра

НТУУ КПІ

56

Загребельний

Олександр

СБУ

57

Зах

Козмін

INSOFT
Development&Consulting

58

Здірук

Вікторія

Deloitte

59

Зубок

Віталій

Інформаційний
центр “Електронні вісті”

60

Ільницька

Тетяна

ASESDU

61

Каргаполов

Юрій

UANIC

62

Кармазін

Роман

НБУ

63

Карпенко

Ольга

Ліга.net

64

Картун

Володимир

ДП
“Українські спеціальні системи”

65

Катасонов

Володимир

Верховна
Рада Україна

66

Кінах

Анатолій

УСПП

67

Кіракосян

Сергій

Агенство
Інтернет Прав

68

Кірсенко

Наталія

Національна
академія державного управління при Президентові України

69

Кісельов

Сергій

Ведекон

70

Кляйнвахтер

Вольфганг

Орхузький
університет

71

Колобов

Сергій

Державний
комітет з питань науки, інновацій та інформатизації України

72

Колченко

Тетяна

УНДІЗ

73

Кондауров

Олександр

Європейська
Медіа Платформа

74

Кондратська

Анна

Авіаційне
агенство Airlife

75

Кондратський

Євген

ТОВ
“Форум-Інвест”

76

Коновалов

Олексій

Київський
коледж зв’язку

77

Коноплицький

Сергій

Internet.ua

78

Корсун

Костянтин

iSIGHT
Partners Ukraine

79

Косик

Вікторія

Інститут інноваційних
технологій і змісту освіти МОНМС України

80

Кохманюк

Дмитро

ТОВ
“Хостмайстер”

81

Кочарян

Артур

Онляндія

82

Кошева

Вікторія

Деснянська
районна державна адміністрація

83

Кравченко

Вікторія

ПрАТ
“ТопНет”

84

Кравчук

Леонід

ТОВ
“НВК “Хорс-Телеком”

85

Краснякова

Алла

Секретаріат
Уповноваженого ВР України з прав людини

86

Крепін -
Леблонд (Crepin-Leblond)

Олів’є
(Olivier)

ISOC
England / ICANN ALAC

87

Кудрицька

Тетяна

Василь
Кісіль і Партнери

88

Кузьменко

Анна

89

Куковський

Володимир

Інтернет
Асоціація України

90

Куліш

Євген

НКРЗ

91

Лазаренко

Тамара

Ukrainian
Music Rights Liga

92

Лукашова

Алла

Інтернет
Асоціація України

93

Луньов

Валерій

ПП
“СіТіСенс”

94

Лучко

Наталля

Газета
“День”

95

Людвіг

Вольф

EURALO

96

Мамуня

Олександр

Василь
Кісіль і Партнери

97

Мандрикін

Олександр

Асоціація
Wireless Ukraine

98

Марковскі

Вені

ICANN

99

Марчук

Олександр

Національна
академія державного управління при Президентові України

100

Мейдел
(Meidell)

Каміла
(Camilla)

RIPE NCC

101

Мельников

Денис

ДССТЗЗІ

102

Мервінський

Олексій

Державна служба
з питань захисту персональних даних

103

Міщенко

Сергій

Ukrainian
Music Rights Liga

104

Моренець

Юлія

Together
against Cybercrime

105

Мороз

Олександр

Державна
академія управління при Президентові України

106

М’ясникова

Катерина

НАМ

107

Нагорнюк

Андрій

В.О.К.С.

108

Натаров

Алекс

AC”ZENIT”

109

Нездемовська

Яна

Адамант

110

Нетудихата

Леонід

Дежавна
служба спецыального зв’язку та захисту інформації України

111

Нечитайло

Ярослав

“ПейСпейс”

112

Ніколенко

Анна

The
Domain Tines

113

Новіков

Віктор

НБУ

114

Обуховська

Тамара

СБУ

115

Овчаренко

Олександр

НКРЗ

116

Ольшанський

Олександр

Інтернет
Асоціація України

117

Оніщенко

Тетяна

118

Орєхов

Олександр

EPAM
Systems

119

Ошеров

Леонід

Асоціація
Телас

120

Пелих

Аріна

Журнал
“ІТМ. Інформаційні технлогії для менеджменту”

121

П’єруцці

Алессандра

Генеральний
директорат з прав людини та правових питань інформаційного суспільства,
засобів масової інформації та захисту даних

122

Пєтухов

Іван

УСПП

123

Півень-Півнюк

Ольга

НКРЗ

124

Півнюк

Олександр

Consulting
in business management

125

Пікуль

Дмитро

ТОВ
“ПейСпейс- Україна”

126

Поліщук

Сергій

ДП
“Українська мережа обміну трафіком”

127

Поліщук

Ірина

НКРЗ

128

Попова

Тетяна

Інтернет
Асоціація України

129

Поступальська

Наталія

Інститут
інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України

130

Потоцька

Олена

Tyzhden
weekly

131

Почерняєв

Віталій

ОНАЗ

132

Приходько

Оксана

Європейська
Медіа Платформа

133

Приходько

Марія

МГО
“Європейська Медіа Платформа”

134

Пьянков

Олексій

135

Рангу

Калін

IT
Expertise

136

Рендек(Rendek)

Пауль
(Paul)

RIPE NCC

137

Решетар

Валерій

Estet
Company

138

Ржечицький

Валерій

ДП
“Українська мережа обміну трафіком”

139

Розкладай

Ігор

Інститут
Медіаправа

140

Рубан

Ігор

km&tech

141

Сагайдак

Роман

Державна
служба спеціального зв’язку та захисту інформації України

142

Сазонов

Олег

Державна
служба фінансового моніторингу України

143

Самишев

Іван

ТОВ
“ПАН-Телеком”

144

Северінсен

Ханне

МГО
“Європейська Медіа Платформа”

145

Семенченко

Андрій

Національна
академія державного управління при Президентові України

146

Семиноженко

Володимир

Державне агенство
з питань науки, інновацій та інформатизації

147

Сенченко

Нікіта

Веб Мані

148

Сізов

Дмитро

Internet.ua

149

Сіпліва

Інна

Журнал
“ІТМ. Інформаційні технлогії для менеджменту”

150

Скочко

Ольга

журнал
Wireless Ukraine

151

Солошенко

Анатолій

Ай Ті
Сістемз

152

Стефанович

Єгор

КМДА

153

Ткаченко

Світлана

ТОВ
“Хостмайстер”

154

Тодоров

Леонід

Кординаційний
центр TLD .RU

155

Толкачьов

Віктор

PO
“ISTAN”

156

Толкачьова

Анастасія

PO
“ISTAN”

157

Томан

Марія

Газета
Деньь

158

Третьяков

Сергій

ТОВ
“Мфі софт”

159

Трифонов

Антон

ТОВ
“1ГБ”

160

Троцька

Валентина

Державна
служба інтелектуальної власності України

161

Троян

Павло

162

Труфанов

Валерій

EURO-SSIG

163

Тульєв

Максим

НетАссіст

164

Турцевич

Світлана

Журнал
“ІТМ. Інформаційні технлогії для менеджменту”

165

Устенко

Сергій

Представництво
Д-Лінк в Україні

166

Федієнко

Олександр

журнал
Wireless Ukraine

167

Фоміна

Олена

Веб Мані

168

Форсюк

Тетяна

ТОВ
“Хостмайстер”

169

Фрайштетер

Ольга

Council
of Europe Office in Ukraine

170

Хангану

Маріан

Teamnet
International

171

Хасжун

Адріана

НетАссіст

172

Хейченко

Тарас

ТОВ
“Хостмайстер”

173

Хенкін

Дмитро

ТОВ
“Мфі софт”

174

Хлевицький

Віталій

СБУ

175

Хлопушкіна

Олена

Національне
космічне агенство України

176

Христюк

Анна

Бегун

177

Чертков

Анатолій

RTMcKKr,
Cisco Networking Academy RTMcKKr

178

Чечуро

Світлана

Київський
коледж зв’язку

179

Чуйков

Вадим

Державний
комітет України у справах національностей та релігій

180

Шевченко

Андрій

Народний депутат
України, Комітет Верховної ради України з питань свободи слова та інформації

181

Шевченко

Максим

ДП
“Українські спеціальні системи”

182

Шевчук

Дмитро

Coordination
Center for Economic Reforms

183

Шершун

Олександр

Конституційний
суд України

184

Шестаков

Вадим

PARITET
law firm

185

Шнурко-Табакова

Елінна

Асоціація
підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ)

186

Штефанеску
(Stefanescu)

Dan

ASESOFT
International

187

Шуляк

Валентин

ДП
“Держінформресурс”

188

Юрочкіна

Світлана

ТГ
“VEGA”

189

Ярова

Іванна

УАФІТ

190

Яцук

Петро

НКРЗ

Хостинг Адамант