Учасники IGF-UA-2016

Учасники IGF-UA-2016 (присутні на форумі):

1 Alfiorov Igor IP and Law Firm Pakharenko & Partners
2 Aushev Yegor Information Security Group, LLC
3 Barannyk Yuliya Kootop gymnasia
4 Bazlyankov Iliya DotSensei
5 Bila Oksana SmartMe University
6 Burtikov Maxim RIPE NCC
7 Chernykh Olena Ukraine Safer Internet Day Committee
8 Chertkov Anatoliy RTMcKKr
9 Chiaravalloti Augusto DotSensei
10 Dzhoraev Rovshen SmartMe University
11 Filonenko Volodymyr National academy for public administration under the President of Ukraine
12 Gasymov Timur
13 Gera Matej CoE
14 Gryshuk Roman Institute of international relations
15 Horten Monica CoE
16 Kaplaushenko Igor Rozumniki
17 Khomych Yurii Taras Shevchenko National University of Kyiv
18 Kleshchuk Sofiya KNU
19 Korsun Kostiantyn NGO UISG
20 Kosyk Viktoriia ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України
21 Kotliarov Yuriy Juscutum
22 Kuznetsov Arthur WebCraft
23 Kukovsky Volodymyr Інтернет Асоціація України
24 Kytaitsev Valentin Sigma-Site
25 Levchenko Anastasiia Taras Shevchenko National University of Kyiv
26 Liashenko Vladymyr L.L.P. “UTG”
27 Melnik Larisa Public Council at the Khmelnytsky Oblast State Administration, Khmelnytsky Regional Institute of Postgraduate Education
28 Oliyarnyk Mykola Novoye Vremya Business
29 Oriekhov Vyacheslav
30 Padalka Oleksandr Sayenko Kharenko
31 Paloverta Marriet ISOC
32 Pertsiukh Andrii UALinux.com
33 Prykhodko Yevgen EuMP
34 Prykhodko Yuriy EMP
35 Romanenko Kateryna МІМ
36 Romin Dmitry ТОВ Базис
37 Slabko Tetyana Arzinger Law Office
38 Snizhko Boris Sayenko Kharenko
39 Soltanovskiy Vitaliy SSU
40 Tkachenko Svitlana Communication Systems Ltd
41 Tropina Irina ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України
42 Tsaruk Oleksandr Committee on ICT
43 Vasylevych Olha Private Entrepreneur
44 Wokf Andriyan MEDJLIS/CTRC
45 Yakushev Mikhail ICANN
46 Zhora Victor Ukrainian Information Security Group
47 Андрощук Геннадій Академія правових наук
48 Баранов Олександр доктор юр. наук, експерт ІнАУ
49 Белас Олег Держспецз’вязку
50 Боскін Олександр Національна асоціація адвокатів України
51 Булкін Володимир НКРЗІ
52 Візер Людмила Міненерговугілля України
53 Віконті Віктор ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України
54 Віщун Вадим Міністерство оборони України
55 Головко Лариса ЗОЮП
56 Гончаров Артур CFII-БФ “Міжнародна ініціатива”
57 Гончарук Юрій УСІЦ
58 Горкуша Михайло АЦ Інтернет права UA
59 Горлинський Віктор Держспецз’вязку
60 Грищенко Неля Національний авіаційний університет
61 Гур’янов Олександр
62 Гусев Максим International Reserve System
63 Гусєв Олег ГС КПНІТ
64 Гусєва Вікторія ТОВ “Адамант Сервіс”
65 Дзюба Сергій НКРЗІ
66 Дмитренко Володимир ГО “Центр “РОДІС”
67 Дронюк Андрій ТОВ “Інтелектуальні комунікації”
68 Дубицька Валерія Європейська Медіа Платформа
69 Дубняк Марія НДІ Інформатики і права, НАПрН України
70 Жигальов Володимир Перша лог компанія
71 Жилін Артем Держспецз’вязку
72 Загоруйко Ярослава “Василь Кисіль і Партнери”
73 Зубар Наталья
74 Ивахненко Евгения Держспецз’вязку
75 Іванов Іван Центр нової освіти
76 Каргаполов Юрий INAU
77 Кирик Анна ВКП
78 Китайцев Олег ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України
79 Книр Володимир ТК25
80 Коваль Микола CVS центрум
81 Костенко Андрій КНУ імені Тараса Шевченка
82 Кохманюк Дмитро адміністратор домену .UA
83 Куковська Ліза КНУ імені Тараса Шевченка
84 Лисенко Олександр журнал “Інтелектуальна власність в Україні”
85 Литвиненко Ольга ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України
86 Литвинов Максим Служба безпеки України
87 Макарчук Маріанна Університет “Україна”
88 Мартинов Денис КНУ ім.Т.Шевченка
89 Мельницький Костянтин “Кореспондент”
90 Мельничук Максим “Кореспондент”
91 Моісеєв Павло Інтерньюз-Україна
92 Мороз Сергій Громадська рада при Хмельницькому виконавчому комітеті міської ради- громадський активіст
93 Мошкіна Тетяна УТГ
94 Насиковский Николай Українська асоціація народної мануальної терапії
95 Науменкова Світлана КНУ імені Тараса Шевченка
96 Некрасов Дмитро ТОВ “Хостінг Україна”
97 Нікітюк Роман СТАДС
98 Новіков Нікіта IIR
99 Окнов Віталій ТОВ “Софтлайн ІТ”
100 Олійник Катерина ЮК Artzinger
101 Пазюк Андрій Лабораторія управління Інтернетом Української асоціації міжн.права
102 Паньків Віталій Департамент Кібер поліції
103 Парно-Кириєнко Леся CoE
104 Перегуда Наталія ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України
105 Пєтухов Іван УСПП
106 Підгайна Євгенія InternetUA.com
107 Платонов Олексій Агенство журналістських розслідувань
108 Приходько Оксана мНУО Європейська Медіа Платформа
109 Прокопов Сергій Інститут модернізації
110 Разыграева Наталья ЦК УЦПНА
111 Ребрик Юрій Інститут культури і мистецтв
112 Романов Сергій НКРЗІ
113 Романюк Оксана Інститут масової інформації
114 Рудюк Роман Майкрософт Україна
115 Савич Вікторія Інтернет Асоціація України
116 Семенюк Дмитро Департамент кіберполіції
117 Семеняка Олексій RIPE NCC
118 Соколов Володимир Держспецз’вязку
119 Стащук Юрій i-ua.tv
120 Стрижак Олександр Національний центр Мала академія наук України
121 Талапов Тємір Луганський НАУ
122 Тімофєєва Любава ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України
123 Трегубенко Наталія ТОВ «Сервіс Онлайн»
124 Тріфонов Антон ТОВ “1 ГБ”
125 Улашин Олександр МАН
126 Федієнко Олександр Інтернет Асоціація України
127 Філик Наталія Національний авіаційний уніврситт
128 Хомич Тетяна ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України
129 Циба Сергій Юскутум
130 Цимбалюк Ян ВКП
131 Чернецький Ігор Національний центр “Мала академія наук України”
132 Чубко Оксана ТОВ “БАЗИС”
133 Шварцман Дарина InternetUA
134 Шеберстов Дмитро ГС “Національна Асамблея України”
135 Шевцов Андрій Перша лог компанія
136 Шевченко Вячеслав Державна установа

 

Попередньо зареєструвались до участі в IGF-UA-2016: 

1 Mr. Володимир Куковський Інтернет Асоціація України Виконавчий директор
2 Mr. Pavlo Smolianinov State Service for Special Communication and Information Protection of Ukraine Consultant to the Chairman
3 Mr. Sarmad Hussain ICANN Director, IDN Programs
4 Mr. Олег Китайцев ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України завідувач сектору
5 Mr. Richard Tackie Childlink Foundation CEO
6 Mr. Oleksandr Tsaruk Committee on ICT Chief Advisor
7 Mr. Augusto Chiaravalloti DotSensei CMO
8 Ms. Наталія Перегуда ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України завідувач сектору навчальних програм ІКТ
9 Ms. Тетяна Хомич ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України методист вищої категорії
10 Ms. Viktoriia Kosyk ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України начальник відділу
11 Ms. Любава Тімофєєва ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України провідний спеціаліст пресслужби
12 Ms. Irina Tropina ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України науковий співробітник
13 Mr. Valentin Kytaitsev Sigma-Site web developer
14 Ms. Ольга Литвиненко ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України методист вищої категорії
15 Mr. Антон Тріфонов ТОВ “1 ГБ” директор
16 Ms. Наталья Разыграева ЦК УЦПНА директор ЦК УЦПНА
17 Mr. Oleksiy Semenyaka RIPE NCC External Relation Officer
18 Mr. Yurii Khomych Taras Shevchenko National University of Kyiv student
19 Mr. Leonid Osherov Ukrainian Association of telecommunication operators “TELAS” Head of Council
20 Mr. Vitaliy Nikitenko Ukrainian Association of telecommunication operators “TELAS”
21 Mr. Олександр Стрижак Національний центр МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ заступник директора з наукової роботи
22 Mr. Сергій Романов НКРЗІ Заступник начальника відділу Правового забезпечення регуляторної діяльності Департаменту правового забезпечення НКРЗІ
23 Mr. Олег Гусєв ГС КПНІТ виконавчий директор
24 Mr. Сергій Яригін ВГО “Українське Піратське Співтовариство” Голова
25 Ms. Вікторія Гусєва ТОВ “Адамант Сервіс” менеджер
26 Mr. Олексій Арданов приватна особа приватна особа
27 Mr. Oleksiy Stolyarenko Baker & McKenzie Baker & McKenzie
28 Ms. Олена Кулик приватна особа приватна особа
29 Ms. Наталія Трегубенко ТОВ «Сервіс Онлайн» hostmaster
30 Mr. Oleksandr Mamunya AEQUO Partner
31 Mr. Юрий Каргаполов INAU Member of Board
32 Mr. Anatoliy Chertkov RTMcKKr The First Vice Chairman
33 Mr. Андрій Пазюк Лабораторія управління Інтернетом Української асоціації міжн.права керівник
34 Ms. Ірина Кашафутдінова Акцент Профі директор
35 Mr. Віталій (Vitaliy) Зайцев (Zaytsev) Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” (National Aerospace University “KhAI”) проректор (vice-rector)
36 Mr. Володимир Булкін НКРЗІ Заступник директора департаменту державного нагляду
37 Mr. Vladymyr Liashenko L.L.P. “UTG” corporate lawyer
38 Mr. Роман Рудюк Майкрософт Україна Керівник по роботі з освітніми закладами
39 Mr. Ігор Чернецький Національний центр “Мала академія наук України” завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань
40 Ms. Oksana Bila SmartMe University Managing Partner
41 Mr. Rovshen (Ровшан Dzhoraev (Джораев) SmartMe University Founder
42 Mr. Eugene (Евгений) Sozansky (Созанский) SmartMe University Marketing & Sales Director
43 Mr. Serhii (Сергей) Ishcheriakov (Ищеряков) SmartMe University Java-тренер, кандидат тех. наук, доцент
44 Mr. Юрій Пероганич FGSNE Генеральний директор
45 Mr. Андрій Костенко КНУ імені Тараса Шевченка аспірант
46 Ms. Альбіна Паренюк ГО “Міжнародний альянс для розвитку християнської освіти”, Реанімаційний пакет реформ (група ОСВІТА. НАУКА)
47 Mr. Oleksandr Burov Institute of Information Technologies and Learning Tools
48 Ms. Nataliia Gushchyna Інститут модернізації змісту освіти Начальник відділу
49 Ms. Візер Людмила Міненерговугілля України держсужбовець
50 Mr. Віталій Окнов ТОВ “Софтлайн ІТ”
51 Ms. Yuliya Barannyk Kootop gymnasia pincipal
52 Mr. Володимир Книр ТК25 Менеджер
53 Ms. Myroslava Skrynyk NAIA teacher
54 Ms. Lina Skrynyk NAIA teacher
55 Ms. Anna Khrystiuk 1GB.ua Administrator
56 Mr. Oleksandr Padalka Sayenko Kharenko Partner
57 Mr. Boris Snizhko Sayenko Kharenko Senior Associate
58 Mr. Іван Пєтухов УСПП Віце-президент
59 Mr. Yegor Aushev Information Security Group, LLC CEO
60 Ms. Валерія Дубицька Європейська Медіа Платформа
61 Mr. Денис Бондар Юридична фірма “Патріот” Керуючий партнер
62 Ms. Anastasia Sboeva Law firm “PATRIOT” Senior Associate
63 Mr. Iliya Bazlyankov DotSensei
64 Ms. Наталія Філик Національний авіаційний уніврситт професор кафедри
65 Mr. Iliya Bazlyankov DotSensei
66 Ms. Nadiya Sklyanchuk DotSensei
67 Mr. Олексій Семеняка RIPE NCC External Relation Officer
68 Mr. Антон Тріфонов ТОВ “1 ГБ” директор
69 Mr. Mykola Kolotylo Open university of reforms
70 Mr. Volodymyr Filonenko NATIONAL ACADEMY FOR PUBLIC ADMINISTRATION under THE PRESIDENT OF UKRAINE student
71 Ms. Olena Chernykh Ukraine Safer Internet Day Committee coordinator
72 Mr. Юрій Стащук i-ua.tv
73 Ms. Kateryna Romanenko МІМ
74 Mr. Володимир Соколов ІСЗЗІ КПІ доцент
75 Ms. Дарина Шварцман InternetUA
76 Mr. Кирило Дядя ЗГО ” Центр розвитку кар’єри ” Професіонали” Президент
77 Ms. Євгенія Підгайна InternetUA.com журналіст
78 Mr. Кирило Дядя ЗГО ” Центр розвитку кар’єри ” Професіонали” Президент
79 Mr. Олег Животовський NGO European Choice Керівник
80 Mr. Сергій Дзюба НКРЗІ член комісії
81 Ms. Наталія Каташинська БФ “Інститут розвитку освіти”
82 Mr. Anton Marchuk Ланет
83 Mr. Олександр Лисенко журнал “Інтелектуальна власність в Україні”
84 Mr. Igor Kaplaushenko Rozumniki
85 Ms. Марія Дубняк НДІ Інформатики і права, НАПрН України аспірант
86 Ms. Надія Лещик ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН завідувач сектору комунікацій
87 Mr. Дмитро Житнюк ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” провідний спеціаліст IT віддліу
88 Mr. Тємір Талапов Луганський НАУ Старший викладач кафедри фінансів і економічної кібернетики
89 Ms. Тетяна Галковська Цензор.нет журналіст
90 Ms. Оксана Приходько мНУО Європейська Медіа Платформа
91 Ms. Tetyana Slabko Arzinger Law Office IP Associate
92 Mr. Вадим Федько Ланет
93 Mr. Mykola Oliyarnyk Novoye Vremya Business Journalist
94 Ms. Світлана (Svinlana) Науменкова (Naumenkova) КНУ імені Тараса Шевченка (Taras Shevchenko National University of Kyiv) Професор кафедри фінансів (Dr. habil. (Economics), Professor)
95 Mr. Andrii Pertsiukh UALinux.com Кореспондент
96 Mr. Arcadiy Oliferko AUCF “DICTEICU” The Chairman
97 Mr. Іван Іванов Центр нової освіти Керівник, тренер з ІКТ
98 Ms. Ліза Куковська Факультет комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка, студентка Студентка
99 Mr. Ігор Ржешніовецький ГО “Громада і Закон” член організації
100 Mr. Нікіта Новіков IIR Student
101 Mr. Arthur Kuznetsov WebCraft CEO
102 Mr. Науменко Олексій НПУ імені М.П.Драгоманова студент
103 Ms. Евгения Ивахненко Держспецз’вязку
104 Mr. Артем Жилін Держспецз’вязку
105 Mr. Олег Белас Держспецз’вязку
106 Mr. Віктор Горлинський Держспецз’вязку
107 Mr. Володимир Соколов Держспецз’вязку
108 Mr. Yuriy Kotliarov Juscutum Partner
109 Mr. Олександр Федієнко Інтернет Асоціація України Голова Правління
110 Ms. Леся Парно-Кириєнко CoE Intergovernmental Organization
111 Mr. Matej Gera CoE Intergovernmental Organization
112 Mr. Сергій Мороз Громадська рада при Хмельницькому виконавчому комітеті міської ради- громадський активіст Journalist
113 Ms. Monica Horten CoE Intergovernmental Organization
114 Mr. Максим Гусев International Reserve System Civil Society
115 Mr. Олег Соболев Ассоциация участников рынка беспроводных сетей передачи данных Председатель Правления
116 Ms. Svitlana Tkachenko Communication Systems Ltd
117 Mr. Володимир Дмитренко ГО “Центр “РОДІС” Керівник проектів
118 Mr. Сергій Циба Юскутум юрист
119 Ms. Вікторія Савич ІнАУ
120 Mr. Андрій Семенченко Національна академія державного управління при Президентові України директор Інституту вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України
121 Ms. Тетяна Мошкіна УТГ Керівник відділу
122 Mr. Артур Гончаров CFII-БФ “Міжнародна ініціатива” Голова Фонду
123 Ms. Катерина Олійник ЮК Artzinger
124 Ms. Maarit Palovirta Internet Society European Regional Affairs Manager
125 Mr. Олександр Баранов Науково-дослідний інститут інформатики і права НАПрНУ
126 Mr. Maxim Burtikov RIPE NCC
127 Mr. Михаил Якушев ICANN Vice-President, Eastern Europe and Central Asia
128 Mr. Юрій Гончарук УСИЦ (UANIC) директор
129 Mr. Дмитро Кохманюк адміністратор домену .UA
130 Mr. Igor Alfiorov IP and Law Firm Pakharenko & Partners lawyer
131 Mr. Віктор Віконті Інститут модернізації змісту освіти МОН України
132 Ms. Маріанна Макарчук Університет “Україна” начальник відділу
133 Mr. ANDRIYAN WOLF MEDJLIS/CTRC legal advisor
134 Ms. Olha Vasylevych Private Entrepreneur Sole proprietorship
135 Ms. Ольга Шарабурина Київський національний торговельно-економічний університет старший викладач
136 Ms. Неля Грищенко Національний авіаційний університет Старший викладач кафедри соціології та політології
137 Ms. Наталія Дзюба Національна бібліотека України для дітей завідувачка відділом
138 Ms. Ольга Баркова Технічний комітет стандартизації ТК-144 заступник голови
139 Mr. Дмитро Некрасов ТОВ “Хостінг Україна”
140 Mr. Vitaliy Soltanovskiy SSU
141 Ms. Анна Кирик ВКП Молодший юрист
142 Mr. Владислав Подоляк ВКП Радник
143 Mr. Ян Цимбалюк ВКП Стажер
144 Ms. Evelina-Svitlana Protsenko KNU
145 Mr. Yevgen Prykhodko EuMP technicion
146 Mr. Yuriy Prykhodko EMP
147 Ms. Валентина Зобнина В/ч А0136 Инспектор
148 Mr. Андрей Марусов Transparency International Ukraine
149 Mr. Serhii Filippov European Media Platform Media Expert
150 Mr. Victor Zhora Ukrainian Information Security Group Member of the Council
151 Mr. Дмитро Семенюк Департамент кіберполіції
152 Ms. Larisa Melnik Public Council at the Khmelnytsky Oblast State Administration, Khmelnytsky Regional Institute of Postgraduate Education Deputy Chairman of the Board, lecturer
153 Mr. Игорь Степанов Stepanov
154 Mr. Микола Козак Телесистеми України CCO
155 Ms. Світлана Кравчук ТТА менеджер
156 Ms. Анастасія Андрійчук КНУКіМ студент
157 Mr. Сергей Тимофеев ТДКС
158 Ms. Anastasiia Levchenko Taras Shevchenko National University of Kyiv Postgraduate
159 Ms. IRYNA ZORNYK MEDJLIS/CTRC
160 Mr. Игорь Козаченко Эксперт CIO
161 Mr. Дмитро Шеберстов ГС “Національна Асамблея України” експерт-аналітик
162 Mr. Андрій Дронюк ТОВ “Інтелектуальні комунікації” Генеральний директор
163 Mr. Вячеслав Шевченко Державна установа Голова
164 Mr. Dmitry Romin ТОВ Базис
165 Ms. Оксана Чубко ТОВ “БАЗИС” Виконавчий директор
166 Ms. Юлія Поліщук ТОВ “Ланет Нетворк” юрист
167 Mr. Oleksii Seleznov system administrator
168 Ms. Sofiya Kleshchuk KNU
169 Mr. Kostiantyn Korsun NGO UISG Chairman of Council
170 Mr. Vyacheslav Oriekhov
171 Ms. Kateryna Oliinyk Arzinger Senior Associate
172 Mr. Oleg Konykhov Verkhovna rada of Ukraine MP assistant
173 Mr. Vadym Kozhevnikov NRMU Голова правління
174 Ms. Kateryna Logvynenko Institute of international relations, International law Student
175 Mr. Roman Gryshuk institute of international relations Student
176 Mr. Timur Gasymov
177 Ms. Kateryna Ryzhenko Transparency International Project Assistant
178 Mr. Павло Моісеєв ГО Інтерньюз-Україна Директор з правових питань
179 Mr. Юрій Ребрик КнуКіМ Студент
180 Mr. Ілля Правосуд КНУКіМ Студент
181 Ms. Iryna Lysenko Subsidiary Enterprise ‘CCM’
182 Mr. Олег Левченко Хостмастер ТОВ Директор
183 Mr. Олександр/Alexandr Боскін/Boskin ФОП Керуючий
184 Mr. Roman Nikitiuk STUDS STUDS
185 Mr. Антон Трегубенко - -
Хостинг Адамант